|
Misschien wel de kampioenswedstrijd ... |
|
Zaterdag 21 januari had de C1 weer een wedstrijd. Na een soort van winterstop van 4 weken wonnen de korfballers uit Rottevalle in een spannende en doelpuntrijke wedstrijd van DTS (S) C2.
De opstelling was:
Aanval: Verdediging:
Tjalling Arjen
Jos/Henk Mark
Trynke Attie
Hilde Marrit
De C’s begonnen niet erg goed aan de wedstrijd, want ze kregen binnen 5 minuten 2 tegen. Waarna Arjen de stand rechtboog met 2 doorloopballen. En in de laatste seconde van de eerste helft schoot DTS er nog 1 in.
Ook het begin van de tweede helft was voor DTS. Het eerste balcontact van een DTS- dame werd een goal. Toen zou Henk erin komen voor Mark maar de scheids hoorde niet dat de C’s wilden wisselen. Coach Pieter wilde Henk graag in de aanval neerzetten, dus kwam het voor Mark mooi uit dat hij net de 3-4 maakte. Hierdoor ging Jos eruit. Maar Wêz Handich vocht zich terug tot een 5-4 voorsprong. Hierna scoorden Tjalling en Henk ook nog. En Arjen schoot er daarna ook nog één in. Daarna was het een wat mindere periode voor de C1. Ze kregen 3 tegen van de DTS dames. Maar daarna schoot Trynke er nog één in, waardoor de eindstand 9-7 werd in het voordeel van Wez Handich C1.
De goals: Arjen 5, Mark 1, Henk 1, Tjalling 1 en Trynke 1.
|