• Hoofdsponsor

  • Subsponsor

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich 7 - Korwi 216 - 7
    17 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich 6 - Korwi 111 - 11
    16 mrt.Invicta/Frigro 1 - DOW/TFS/Wêz Handich 120 - 18
    16 mrt.Invicta/Frigro 2 - DOW/TFS/Wêz Handich 214 - 25
    16 mrt.SCO/European Aerosols 3 - DOW/TFS/Wêz Handich 324 - 13
    16 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich 5 - OKO/BIES 319 - 19
    16 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich 4 - KIOS (R) 311 - 17
    16 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich C1 - Sparta (Ze) C116 - 3
    16 mrt.KVW '22 A1 - DOW/TFS/Wêz Handich A215 - 7
    16 mrt.ROG B1 - DOW/TFS/Wêz Handich B16 - 9
    16 mrt.DOW/Wêz Handich D1 - Frigro D111 - 4
    16 mrt.Wêz Handich/DOW F1 - It Fean/Boelenslaan F14 - 16 (0 - 0)
    16 mrt.Wêz Handich/DOW F2 - Westergo F18 - 12 (1 - 2)
    13 mrt.DOW/TFS/Wêz Handich MW1 - De Hoeve/Leonidas MW116 - 9
    10 mrt.Vitesse (Be) 4 - DOW/TFS/Wêz Handich 611 - 11
    10 mrt.Goorecht 1 - DOW/TFS/Wêz Handich 714 - 14
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 apr. 20:00TFS/DOW/Wêz Handich MW1 - LDODK/Rinsma Modeplein MW2't Trefpunt
    20 apr. 09:00Wêz Handich/DOW/TFS F1 - Vlug & Vaardig (G) F1Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 09:00Wêz Handich/DOW/TFS F2 - OKO/BIES F1Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 09:00Nic./Hoogkerk D2 - DOW/TFS/Wêz Handich D1Sportpark De Wijert
    20 apr. 09:30Oerterp E2 - Wêz Handich/DOW/TFS E2Griene leane
    20 apr. 09:45TFS/DOW/Wêz Handich C2 - Wees Kwiek/NKC (N) C1't Trefpunt
    20 apr. 09:45DOW/TFS/Wêz Handich B1 - WIK '34 B2Sportcomplex De Burgerkamp
    20 apr. 10:00Wêz Handich/DOW/TFS E1 - Wees Kwiek/NKC (N) E1Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 10:00Wêz Handich/DOW/TFS A2 - Olympia (T) A1Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 11:00TFS/DOW/Wêz Handich C1 - De Pein C1't Trefpunt
    20 apr. 11:05DOW/TFS/Wêz Handich A3 - Wordt Kwiek A2Sportcomplex De Burgerkamp
    20 apr. 11:30Wêz Handich/DOW/TFS A1 - Quick '21/Vlug & Vaardig (G) A2Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 13:05Wêz Handich/DOW/TFS 4 - Mid-Fryslân/ReduRisk 6Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 14:30Wêz Handich/DOW/TFS 3 - CSL 3Sportcomplex It Hagehiem
    20 apr. 16:00TFS/DOW/Wêz Handich 5 - Nic. 5't Trefpunt
    20 apr. 17:30TFS/DOW/Wêz Handich 2 - ZKC '19 2't Trefpunt
    20 apr. 19:00TFS/DOW/Wêz Handich 1 - ZKC '19 1't Trefpunt
    21 apr. 10:10DOW/TFS/Wêz Handich 7 - Kinea/Udiros 6Sportcomplex De Burgerkamp
    21 apr. 11:45DOW/TFS/Wêz Handich 6 - Vitesse (Be) 4Sportcomplex De Burgerkamp
    24 apr. 20:00Joure MW1 - TFS/DOW/Wêz Handich MW1Sportveldencomplex Hoge Zomerdijk